Kraków, Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik biurowy

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Firma konsultingowa, zajmująca się doradztwem w zakresie pozyskiwania funduszy europejskich poszukuje pracownika biurowego.
Wymagania:
&#8226; dobra znajomość obsługi komputera i pakietu Microsoft Office
&#8226; komunikatywność
&#8226; dokładność, skrupulatność
&#8226; wykształcenie wyższe, mile widziani studenci Europeistyki, Stosunków Międzynarodowych, Ekonomii
&#8226; mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
Zakres obowiązków:
&#8226; kompleksowa obsługa klientów &#8211; telefoniczna, mailowa, korespondencyjna
&#8226; przygotowywanie ofert, umów
&#8226; aktualizacja baz danych
&#8226; raportowanie wyników pracy
Oferujemy:
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie (podstawę + premię)
&#8226; stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku
&#8226; pakiet szkoleń wdrażających do pracy
&#8226; możliwość rozwoju umiejętności w zakresie obsługi klienta
&#8226; pogłębianie wiedzy w tematyce funduszy europejskich
&#8226; pracę w młodym zespole oraz przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@unifund.pl/
Aplikując na powyższe ogłoszenie o pracę akceptują Państwo treść niniejszej klauzuli: cel.com.pl/images/Klauzula.pdf
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 19 Grudzien, 2016  18:35

Identyfikator: 600900

Wyświetleń: 2395