Kraków, Ma³opolskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Spawacz Tig 141

KrakÓw

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

MÓWISZ I MASZ Sp. z o.o. (wpis do rejestru 7863)
pracownicybudowlani.pl/
Oferta pracy tymczasowej.

Zwi±zku z rozpoczêciem nowej inwestycji w Krakowie Bronowicach dla naszego Klienta poszukujemy do¶wiadczonych pracowników na stanowisko:

Spawacz TIG 141
Nr ref.: SPA/KRK
Miejsce pracy: Kraków budowa Galerii Bronowice

Opis Stanowiska:

- spawanie metod± TIG 141 w os³onie argonu (na zewn±trz i wype³nienie argonem te¿)
- Wymagane UPRAWNIENIA SPAWALNICZE TIG 141
- praca przy spawaniu rur ze stali czarnej &#8211; ¶rednice DN &#8211; 200 &#8211; 15
- spawy na rurach o ¶rednicach DN 200 &#8211; 50
- spawanie kolan z rurami
- spawanie i przygotowywanie gotowych elementów na ziemi do pó¼niejszego podwieszenia (prefabrykacja)np.: elementy kompensacyjne typy rura / kolano/ ³±czka /rura / kolano
- spawanie przygotowanych i podwieszonych odcinków rur na wysoko¶ci
- praca zarówno na ziemi jak i na wysoko¶ci (na zwy¿kach)

SPAWY bêd± sprawdzane wzrokowo, próby ci¶nieniowe, nie wykluczone prze¶wietlanie spawów

Wymagania:

&#8226; Uprawnienia spawalnicze obowi±zkowe TIG 141 (potwierdzone odpowiednimi uprawnieniami i certyfikatami).
&#8226; Udokumentowane do¶wiadczenie na tym stanowisku
&#8226; Do¶wiadczenie w samodzielnej pracy na podstawie rysunku technicznego.
&#8226; Dba³o¶æ o wysoki poziom prac spawalniczych oraz terminowo¶æ wykonywanych zadañ.
&#8226; Dobra organizacja pracy i sprawno¶æ manualna.
&#8226; Zdolno¶æ do pracy na wysoko¶ci powy¿ej 3 metrów, umiejêtno¶æ pracy na zwy¿ce
&#8226; Dyspozycyjno¶æ do pracy w godzinach nadliczbowych i w weekendy.

Czas pracy:

Poniedzia³ek Pi±tek 7- 17
Soboty 7-14
Mo¿liwe nadgodziny

OKRES PRACY MINIMUM 3 MIESI¡CE
Oferujemy:
&#8226; Legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia. (sk³adki ZUS odprowadzane od ka¿dej godziny)
&#8226; Stawkê godzinow± 16 z³ netto
&#8226; Docelowo mo¿liwo¶æ podjêcia sta³ej wspó³pracy przy ró¿nych projektach w kraju jak i za granic±.
Osoby zainteresowane ofert± pracy zapraszamy do zg³oszenia kandydatury i za³±czenia CV
Prosimy o do³±czenie klauzuli:

&#8222;Wyra¿am zgodê na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z pó¼n. zm.). Dane te bêd± przetwarzane przez MÓWISZ I MASZ Sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji oraz w celu zawarcia i wykonania umowy zlecenia

Og³oszenie dodane: Sobota, 06 Kwiecien, 2013  10:54

Identyfikator: 451337

Wy¶wietleñ: 5070

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Spawacz
  2. SPAWACZ 141 7CrMo lub 141 i 141/111
  3. spawacz 135 141
  4. Spawacz metod± 135
  5. Spawacz 135/138 do Danii