Kraków, Ma³opolskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Lekarz medycyny estetycznej

KRAKÓW

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Szukam Pracy

Agencja ERTA poszukuje dla jednego ze swoich Klientów kandydata na stanowisko:

LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ/DERMATOLOG

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska pracy:

- Wspó³praca z centrum kosmetyki estetycznej
- Konsultacja oraz wykonywanie zabiegów: wype³niacze, peelingi medyczne, mezoterapia, terapia przy u¿yciu lasera

Wymagania:

- Do¶wiadczenie na podobnym stanowisku
- Wykszta³cenie medyczne ( dermatolog)
- Certyfikaty potwierdzaj±ce uprawnienia do wykonywania ww. zabiegów kosmetycznych
- Otwarto¶æ w komunikacji z pacjentami
- Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pracê w przyjaznym zespole
- Pracê w dynamicznie rozwijaj±cej siê firmie
- Elastyczne godziny pracy

Zainteresowane i spe³niaj±ce warunki osoby ofert± proszone s± o przes³anie CV na adres cv@ertagrupa.pl/ z dopiskiem &#8222;Dermatolog Kraków&#8221;.

Og³oszenie dodane: Czwartek, 18 Marzec, 2010  11:01

Identyfikator: 161268

Wy¶wietleñ: 32211

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Lekarz medycyny estetycznej - Kraków - wspó³praca
  2. Lekarz Dermatolog-Wenerolog
  3. Lekarz irydolog w Z±bkowicach ¦l±skich 5 marca br
  4. Lekarz Ratownictwa Medycznego - system ratownictwa medycznego
  5. LEKARZ irydolog z Odessy w Opolu 15 marcca 2012r