Kraków, Małopolskie

zmień miasto

Zatrudnię kasjerkę - bufetową

Kraków

Firma gastronomiczna zatrudni kasjerkę - bufetową do pracy w restauracji pracowniczej na terenie Krakowa.

Opis stanowiska:
• Obsługa Konsumentów zgodnie ze standardami i procedurami Realizacja bieżących zamówień
• Podwyższanie sprzedaży poprzez stosowanie sprzedaży sugerowanej
• Dbanie o wizerunek restauracji oraz cykliczne uzupełnianie towarów handlowych do sprzedaży
• Rejestrowanie sprzedaży
• Odpowiedzialność za stan kasy, rozliczanie gotówki

Wymagania:
• Wykształcenie Zawodowe lub średnie gastronomiczne
• Umiejętności gastronomiczne
• Elastyczność i dobra organizacja pracy
• Umiejętność pracy w zespole
• Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju i szkolenia zawodowego
• Umowę zlecenia a następnie umowę o pracę
• Atrakcyjny pakiet opieki medycznej

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres ****@eurest.pl/ wpisując w treści kasjerka.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 11 Luty, 2013  15:27

Identyfikator: 440772

Wyświetleń: 3595