Kraków, Ma³opolskie

zmieñ miasto

kelnerka

kraków

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Szukam Pracy

Agencja Rekrutacyjna ERTA dla jednego ze swoich Klientów poszukuje kandydatów na stanowisko:

KELNER/KA

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska pracy

- obs³uga klienta w restauracji

Wymagania

- do¶wiadczenie na stanowisko kelnera/kelnerki
- znajomo¶æ j. angielskiego i/lub niemieckiego
- nienaganna prezencja
- zdolno¶æ szybkiego nawi±zywania kontaktu
- uprzejmo¶æ
- cierpliwo¶æ

Oferujemy

- Dobre warunki pracy
- Mi³± atmosferê w zespole

Zainteresowane osoby proszê o przes³anie swojego CV na adres:

cv@ertagrupa.pl/ z dopiskiem KELNER/KA KRK

Og³oszenie dodane: Piatek, 30 Kwiecien, 2010  12:46

Identyfikator: 174635

Wy¶wietleñ: 66696

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. kelnerka z zawodu szuka pracy
  2. Kelnerka/ekspedientka/opiekunka do dziecka (0-5 lat)
  3. KELNERKA DO PRACY W RESTAURACJI - KATOWICE
  4. Kelnerka na weselu
  5. Kelnerka (weekendy) - Sulejówek Mi³osna