Kraków, Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Finansowy

Kraków

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Opis stanowiska pracy
&#8226; nawiązywanie i budowanie dobrych relacji z klientami
&#8226; sprzedaż produktów inwestycyjnych
&#8226; profesjonalne doradztwo w zakresie oferty firmy
&#8226; utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
&#8226;
Od kandydatów oczekujemy:

&#8226; minimum średniego wykształcenia,
&#8226; ambicji i samodzielności w osiąganiu wytycznych celów,
&#8226; zorientowania na pracę i rozwój zawodowy, zaangażowania i chęci nabywania nowych doświadczeń,
&#8226; kreatywności i inicjatywy,
&#8226; doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy
&#8226; możliwość osiągania wysokich zarobków
&#8226; duże możliwości rozwoju, jasno określoną ścieżkę kariery, szkolenia
&#8226; współpracę w gronie najlepszych specjalistów oraz sympatyczną, motywująca atmosferę pracy

Oferty zawierające CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny, a także kod referencyjny MB/1 prosimy kierować na adres e-mail:

marzena.bielarz@aegonpolska.pl/

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)&#8221;

Ogłoszenie dodane: Sroda, 11 Maj, 2011  15:26

Identyfikator: 305300

Wyświetleń: 2536