Kraków, Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. Planowania Finansów Osobistych

Kraków

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Planowania Finansów Osobistych do nowo otwartego biura w Krakowie.

Obowiązki:

1. Opracowywanie pakietów rozwiązań finansowych odpowiadających indywidualnym potrzebom Klienta
2. Rozpoznawanie potrzeb Klienta i pełne doradztwo dotyczące wyboru odpowiedniego rozwiązania
3. Przekazywanie Klientowi wiedzy w zakresie usług finansowych
4. Budowanie i utrzymywanie długofalowych, pozytywnych relacji z Klientami
5. Dbałość o wizerunek firmy
6. Monitorowanie rynku
7. Raportowanie do Kierownika Sprzedaży w Regionie

Oferujemy:

1. Pełen pakiet profesjonalnych i licencjonowanych szkoleń (komunikacja, sprzedaż, finanse itd.)
2. Dobre wynagrodzenia (prawdopodobnie najwyższe na rynku zarobki)
3. Możliwość rozwinięcia umiejętności sprzedażowych
4. Dostęp do wysokiej jakości produktów finansowych
5. Nienormowany czas pracy dla doświadczonych specjalistów
6. Dostęp do niezbędnych narzędzi pracy
7. Możliwość szybkiego awansu na stanowisko Kierownika Sprzedaży

Czego oczekujemy od Ciebie?

Aby mieć pewność, ze nasza współpraca przyniesie obopólne korzyści, starannie dobieramy naszych partnerów. Zapraszamy Cię do współpracy, jeżeli:

1. Masz minimum średnie wykształcenie
2. Szukasz perspektywicznej pracy w dynamicznie rozwijającej się branży
3. Posiadasz wysoki poziom kultury osobistej i dobrą prezencję
4. Nie boisz się kontaktu z Klientem (również instytucjonalnym)
5. Masz ambicje i ciekawe pomysły

Jeżeli czujesz się gotów podjąć to wyzwanie i chcesz dowiedzieć się więcej - już teraz wyślij swoje CV ze zdjęciem na adres e-mail: finanse.kariera@onet.eu

Koniecznie dołącz klauzule o ochronie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Wybrane osoby zaprosimy na rozmowę, podczas której omówimy szczegółowe warunki współpracy.

Zapraszamy!!!

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 03 Sierpien, 2010  12:13

Identyfikator: 208500

Wyświetleń: 2115