Kraków, Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Team Leader z j.hiszpańskim

Kraków

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy w Krakowie, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Team Leader (z językiem hiszpańskim)
Kandydaci powinni posiadać następujące cechy, kwalifikacje i umiejętności:
Bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego,
Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
Doświadczenie w obszarze księgowości (OTC),
Umiejętności analityczne,
Dbałość o szczegóły,
Umiejętności interpersonalne,
Umiejętność samodzielnej pracy,
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zakres obowiązków będzie obejmował:
- zarządzanie zespołem
- nadzór nad działaniami w obszarze księgowości,
- fakturowanie, otwieranie i zamykanie projektów,
- ścisła współpraca z klientem,
- budowanie i utrzymywanie dobrych relacji.

Oferujemy:
Możliwość rozwoju na stanowisku menadżerskim,
Pracę w oparciu o umowę o pracę na cały etat,
Pracę w prężnie rozwijającej się korporacji,
System szkoleń,
Benefity.

Oferty z podaną nazwą stanowiska w temacie, prosimy przesyłać mailem w formacie dokumentu Word na adres: magda@haer.pl/
Prosimy o przesłanie CV oraz zawarcie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 24 Pazdziernik, 2013  14:34

Identyfikator: 483831

Wyświetleń: 4864