Kraków, Małopolskie

PILNIE: na stanowisko: kucharz, dośw. niewymagane, przeszkolimy

Pizza Dominium, Kraków, Galeria Krakowska

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Restauracja Dominium w Galerii Krakowskiej

PILNIE zatrudni na stanowisko:

Kucharz włoski

Zakres obowiązków:
- przygotowywanie dań- przede wszystkim kuchnia włoska, meksykańska

Wymagania:
- dyspozycyjność
- zamiłowanie kulinarne, bądź doświadczenie w branży gastronomicznej
- książeczka sanitarno epidemiologiczna

Oferujemy:
- pełne przeszkolenie
- zniżki na pizzę- 60%
- miłą atmosferę
- comiesięczny konkurs na najlepszego Kucharza w Rejonie (nagroda pieniężna)
- początkowo umowę zlecenie, po okresie próbnym umowę o pracę

CV proszę słać na adres:
rekrutacja.poludnie@pizzadominium.pl/
w temacie: kucharz Galeria

bądź zgłaszać się osobiście do restauracji.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 25 Maj, 2010  12:00

Identyfikator: 182592

Wyświetleń: 3680