Kraków, Małopolskie

Samodzielne prowadzenie lokalu/kawiarni &#8211; praca sezonowa z zakwaterowaniem

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Szukamy energicznej i dobrze zorganizowanej pary (małżeństwa/rodziny), która poprowadzi nowoczesny, w pełni wyposażony pawilon w atrakcyjnej lokalizacji nad morzem ze sprzedażą lodów, deserów, kawy i gorących napojów.
Jeżeli chcesz być własnym szefem i szukasz możliwości do nieograniczonego rozwoju i zarobkowania to jest to ogłoszenie właśnie dla Ciebie!
Obowiązki:
&#8226; samodzielne prowadzenie lokalu (dobór i zarządzanie pracownikami)
&#8226; obsługa klientów
&#8226; aktywna sprzedaż lodów, kawy, gofrów i shake`ów
&#8226; dbanie o porządek na miejscu pracy
&#8226; rozliczenia kasy fiskalnej
&#8226; przygotowywanie zamówień (pod zatowarowanie)
Oferujemy:
&#8226; wieloletnią współpracę
&#8226; atrakcyjne warunki finansowe
&#8226; zakwaterowanie
&#8226; pracę w sezonie &#8211; od kwietnia/maja do września/października
&#8226; w pełni wyposażony, nowoczesny lokal, usytuowany przy samym wejściu na plażę
&#8226; możliwość rozwoju
&#8226; szkolenia praktyczne i teoretyczne przygotowujące do prowadzenia lodziarni
&#8226; dostęp do sprawdzonych źródeł zaopatrzenia podlegających stałej kontroli jakości
Od kandydatów oczekujemy:
&#8226; poświęcenia maksimum czasu i wysiłku na prowadzenie lodziarni
&#8226; pozytywnego nastawienia do klientów
&#8226; zaangażowania, optymizmu i motywacji do pracy

Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny pod nr telefonu 664-107-924 od poniedziałku do piątku w godzinach 10-16.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 22 Kwiecien, 2022  16:37

Identyfikator: 715430

Wyświetleń: 2606