Kraków, Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Zatrudnimy pracownika kuchni

Kraków

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Firma gastronomiczna poszukuje do restauracji Pracownika Kuchni .

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
&#8226; Przygotowywanie potraw zgodnie z jadłospisem
&#8226; Realizacja bieżących zamówień
&#8226; Odpowiedzialność za pobrany surowiec do produkcji
&#8226; Dbanie o jakość i jej kontrola na każdym etapie produkcji

Wymagania:
&#8226; Wykształcenie Zawodowe lub średnie gastronomiczne
&#8226; Umiejętności gastronomiczne
&#8226; Elastyczność i dobra organizacja pracy
&#8226; Umiejętność pracy w zespole
&#8226; Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:
&#8226; Umowę o pracę
&#8226; Możliwość rozwoju i szkolenia zawodowego
&#8226; Pracę od poniedziałku do piątku max. 8 godz. W godzinach 7:00-16:30.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres etiuda@eurest.pl/ wpisując w treści pomoc kuchni lub kontakt telefoniczny 797-023-818, 12 290-30-34.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 11 Luty, 2013  13:08

Identyfikator: 440706

Wyświetleń: 4202