Kraków, Małopolskie

Kierownik hurtowni materiałów dla przemysłu meblarskiego i drzewnego - Kraków

Kraków

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Agencja Pracy Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 7132.
Dla naszego Klienta, wiodącego dystrybutora materiałów i narzędzi dla przemysłu meblarskiego i drzewnego, poszukujemy pracownika na stanowisko :

Kierownik hurtowni materiałów dla przemysłu meblarskiego i drzewnego
MIEJSCE PRACY : Kraków
Nr Ref : Kier/K/2013

Zadania i obowiązki :

realizacja planów sprzedaży wyrobów lakierniczych, klejów, środków technicznych
organizowanie i nadzorowanie pracy hurtowni
optymalizacja stanów magazynowych i realizacji zamówień
szkolenie podległego pesonelu
prowadzenie dokumentacji technologicznej recepturowanych produktów
spotkania z Kontrahentami -oferowanie towarów, materiałów i narzędzi

Wymagania stawiane kandydatowi :

wykształcenie wyższe techniczne (preferowane technologia drewna, chemia, inżynieria chemiczna)
znajomość branży meblarskiej i drzewnej
udokumentowana praca na stanowisku kierowniczym w branży drzewnej
wiedza na temat bejc, lakierów pigmentowych
gotowość do częstych wyjazdów służbowych (min. wizyty u dostawców, kontrahentów)
dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (w szczególności Excel)
prawo jazdy min. 5 lat
umiejętność kierowania zespołem, pewność siebie, komunikatywność, sumienność, podstawowe umiejętności z dziedziny handlu i sprzedaży, dbałość o mienie pracodawcy

Dodatkowym atutami będą:

znajomość programu MRP
znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
kursy i szkolenia branżowe
pisemne referencje

Oferujemy :

umowę o pracę
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę
bardzo dobre warunki finansowe
samochód służbowy i wszelkie narzędzia niezbędne do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego
wpisując w treści : Kierownik Hurtowni Kraków

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 01 Sierpien, 2013  09:29

Identyfikator: 471764

Wyświetleń: 2733