Kraków, Małopolskie

Klub w centrum miasta poszukuje kandydatek na stanowisko Hostessy

Rynek Główny , Kraków

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

" Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej". (Paulo Coelho)

Odważ się i spróbuj- możesz tylko zyskać ! :)

Poszukujemy dziewczyn do pracy w charakterze hostess klubowych.
Wymagania:
&#8226; łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
&#8226; otwartość na nowe wyzwania;
&#8226; komunikatywność i pogodne usposobienie;
&#8226; znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
&#8226; dyspozycyjność od 2-7 dni w tygodniu ;

Obowiązki:
&#8226; praca w centrum Krakowa;
&#8226; praca w godzinach nocnych;
&#8226; rozmowa z klientem w lokalu klubu

Oferujemy:
&#8226; umowa o dzieło;
&#8226; ponad przeciętne wynagrodzenie ( podstawa plus prowizje);
&#8226; elastyczny grafik pracy;
&#8226; miłą i przyjazną atmosferę;
* wsparcie i pomoc ze strony innych pracowników;

Czekamy właśnie na Ciebie :)

Ogłoszenie dodane: Piatek, 14 Luty, 2014  11:26

Identyfikator: 496871

Wyświetleń: 1515