Kraków, Ma³opolskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Mobilny elektromonter

Województwo ma³opolskie

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Manpower to ¶wiatowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddzia³ów. Wspó³pracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym ma³ymi i ¶rednimi przedsiêbiorstwami ze wszystkich sektorów, a tak¿e najwiêkszymi ¶wiatowymi korporacjami. Nasze us³ugi obejmuj± pracê tymczasow±, rekrutacjê pracowników sta³ych, zatrudnienie zewnêtrzne oraz doradztwo personalne.
Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Serwisant mobilny

Numer ref. JMA/097/MKO
Miejsce pracy: województwo ma³opolskie
Umowa o pracê

Zadania:
&#8226; Samodzielna naprawa i konserwacja wózków wid³owych oraz sprzêtu u Klienta,
&#8226; Zarz±dzanie w³asnym czasem pracy,
&#8226; Utrzymanie dobrych relacji z Klientem.

Wymagania:
&#8226; Wykszta³cenie min. zawodowe,
&#8226; Min. 2 lata do¶wiadczenia zawodowego na stanowisku mechanik, elektromechanik lub automatyk,
&#8226; Mile widziane do¶wiadczenie w serwisowaniu wózków wid³owych,
&#8226; Czynne prawo jazdy kat. B,
&#8226; Komunikatywno¶æ i umiejêtno¶æ pracy z Klientem,
&#8226; Sumienno¶æ, dok³adno¶æ i dobra organizacja pracy w³asnej,
&#8226; Umiejêtno¶æ obs³ugi komputera i znajomo¶æ pakietu MS Office (mile widziane).

Oferujemy:
&#8226; Umowê o pracê (bezpo¶rednio z naszym Klientem),
&#8226; Stabilne warunki zatrudnienia,
&#8226; Mo¿liwo¶æ zdobycia cennego do¶wiadczenia zawodowego,
&#8226; S³u¿bowy telefon, komputer i samochód,
&#8226; Bogaty pakiet socjalny (multisport, opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie spo³eczne, paczki ¶wi±teczne, wyjazdy intergracyjne.

Masz pytania? Zainteresowa³a Ciê oferta?
Zadzwoñ: 882 188 460
Napisz: marta.korowajczyk@manpower.pl/

Prosimy o za³±czenie do aplikacji nastêpuj±cej klauzuli: "Niniejszym wyra¿am dobrowolnie zgodê na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzib± w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów zwi±zanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustaw± z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyra¿am tak¿e zgodê na udostêpnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów zwi±zanych z procesem rekrutacji. Przys³uguje mi prawo dostêpu do moich danych i ich poprawiania."
Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 412.

Og³oszenie dodane: Wtorek, 17 Styczen, 2017  15:51

Identyfikator: 602953

Wy¶wietleñ: 1518

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Mobilny Doradca Bankowy
  2. Mobilny Doradca Bankowy
  3. Mobilny Doradca Ds. Produktów Finansowych
  4. MOBILNY DORADCA DS. PRODUKTÓW BANKOWYCH
  5. Elektromonterzy - Olsztyn