Kraków, Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Operator produkcji z orzeczeniem o niepełnosprawności

Skawina

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

A-Trybut - Polski HR S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.
A-Trybut - Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
Operator produkcji
Oferta dedykowana dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością
Miejsce pracy: Kraków/Skawina
Zakres obowiązków:
&#8226; Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych w branży automotive
&#8226; Kontrola jakościowa produktów
&#8226; Prace pomocnicze przy linii produkcyjnej
&#8226; Zapewnienie ciągłości produkcji
Wymagania:
&#8226; Posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności
&#8226; Dyspozycyjność do zatrudnienia na pełen etat
&#8226; Chęć do pracy
&#8226; Rzetelność i sumienność
Oferujemy:
&#8226; Praca w systemie III zmianowym od poniedziałku do piątku lub w systemie czterobrygadowym
&#8226; Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z perspektywą długotrwałej współpracy
&#8226; Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
&#8226; Dodatki za pracę w systemie czterobrygadowym, oraz dodatki stanowiskowe
&#8226; Zapewniamy dojazd do miejsca pracy

Osoby zainteresowane ofertą proszę o przesłanie CV na adres mail: teresa.podsiadlo@a-trybut.eu

Ogłoszenie dodane: Sroda, 10 Czerwiec, 2015  15:22

Identyfikator: 551580

Wyświetleń: 1895