Kraków, Ma³opolskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Praca Kraków - Opiekunka dla Seniora w Krakowie

Kraków

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Szukam Pracy

Firma Medica &#8211; Hilfe poszukuje osób do pracy w charakterze Opiekuna osób starszych.
Do podjêcia pracy na ww stanowisku zachêcamy osoby cierpliwe, odpowiedzialne oraz otwarte na potrzeby innych ludzi.
Opis stanowiska:
Poszukujemy opiekunki do starszej pani cierpi±cej na demencjê, z lekkim niedos³uchem, a tak¿e poruszaj±cej siê za pomoc± balkonika.
Pani wymaga równie¿ wsparcia w takich aspektach opieki jak:
- pomoc w myciu/ubieraniu siê/rozbieraniu,
- toaleta cia³a,
- prowadzenie gospodarstwa domowego ( gotowanie, sprz±tanie, robienie zakupów),
- dbanie o podopiecznego, o jego dobre samopoczucie
wymagania:
- do¶wiadczenie w opiece nad osobami starszymi,
- chêæ podjêcia pracy w Krakowie
- rzetelno¶æ i otwarto¶æ na potrzeby innych ludzi
- zaanga¿owanie w wykonywan± pracê,
- dyspozycyjno¶æ
Oferujemy:
- prace w stabilnej firmie,
- legalne zatrudnienie
- ubezpieczenie,
- zakwaterowanie i wy¿ywienie w domu podopiecznego,

ZAINTERESOWANE OSOBY PROSZÊ WYS£ANIE CV WRAZ ZE ZDJÊCIEM LUB KONTAKT TELEFONICZNY OD PON-PT W GODZ 9.30 -16.30
AGATA 734-430-420

Og³oszenie dodane: Sroda, 06 Kwiecien, 2016  12:57

Identyfikator: 579528

Wy¶wietleñ: 1738

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Praca
  2. Praca dla ka¿dego
  3. Praca dla Administratora strony internetowej
  4. Opiekunka osób starszych - Republika Federalna Niemiec
  5. Praca grill-bar