Kraków, Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik Produkcji z orzeczeniem o niepełnosprawności

Kraków

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

A-Trybut Polski HR S.A. to firma świadcząca usługi z zakresu Human Resources w obszarze zatrudniania osób niepełnosprawnych.
A-Trybut Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750
Aktualnie dla swojego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisko:

Pracownik Produkcji
Oferta dedykowana osobom z niepełnosprawnością
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
 praca przy produkcji stolarki PCV
 obsługa maszyn produkcyjnych
 prace manualne

Wymagania:
 posiadanie ważnego orzeczenia o niepełnosprawności
 doświadczenie w pracy na produkcji okien (warunek konieczny)
 gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
 dokładność, sumienność, rzetelność

Oferujemy:
 atrakcyjne wynagrodzenie
 umowę o pracę

Osoby zainteresowane pracą zapraszamy do kontaktu telefonicznego 662-078-987 lub mailowego teresa.podsiadlo@a-trybut.eu

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 16 Czerwiec, 2014  12:46

Identyfikator: 510444

Wyświetleń: 1931