Kraków, Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik produkcji - Skawina

Skawina

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy kandydatek/ów na stanowisko:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Skawina

Obowiązki:
-praca przy produkcji art. spożywczych,
-praca przy lini produkcyjnej,
-pakowanie gotowych produktów,
-utrzymywanie odpowiednich standardów czystości w pomieszczeniach i na stanowiskach pracy

Wymagania:
-dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym,
-aktualna książeczka dla celów sanitarno- epidemiologicznych (wymóg konieczny),
- staranność i dokładność
- zdolności manualne
- pracowitość, uczciwość, zaangażowanie
- doświadczenie w pracy na produkcji mile widziane

Oferujemy:
-umowa o pracę tymczasową,
-atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość zdobycia doświadczenia.

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 11 Wrzesien, 2015  09:34

Identyfikator: 561253

Wyświetleń: 7433