Kraków, Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik serwisu sprzątającego - pół etatu

Kraków

Polski HR -A-Trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego HR S.A.
Polski HR A-Trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO
Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI
Miejsce pracy: Kraków - oś. Piastów

Zakres obowiązków:
- sprzątanie pomieszczeń biurowych, toalety, kuchni
- serwis codzienny
- dodatkowe prace porządkowe

Wymagania:
- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
- chęć do pracy
- rzetelność, sumienność i dokładność

Oferujemy:
-pracę na pół etatu na umowę o pracę
- niezbędne narzędzia pracy

Jesteś zainteresowany wyślij do nas swoje cv przez formularz kontaktowy.

Prosimy zawrzeć w aplikacji klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Ogłoszenie dodane: Piatek, 22 Lipiec, 2016  12:51

Identyfikator: 588409

Wyświetleń: 1519