Kraków, Ma³opolskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Specjalista ds. ³añcucha dostaw (SAP) Nr ref: SPT/11/13

Kraków

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Opis stanowiska:

- Rozwi±zywanie problemów i incydentów zwi±zanych z SAP.
- Wprowadzanie i utrzymanie danych.
- Rozwi±zywanie problemów.
- Raportowanie.

Wymagania:

- Mile widziane do¶wiadczenie na podobnym stanowisku.
- Bieg³a znajomo¶æ jêzyka angielskiego.
- Znajomo¶æ oprogramowania SAP.
- Samodzielno¶æ i podzielno¶æ uwagi.
- Umiejêtno¶æ pracy pod presj± czasu.

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie.
- Pracê pe³n± wyzwañ w miêdzynarodowej firmie na d³ugi okres czasu.
- Pakiet dodatkowych benefitów (karta MultiSport, karta zdrowotna Medicover, karta podarunkowa Sodexo).
- Mo¿liwo¶æ rozwoju zawodowego.

Informacje dodatkowe:

Informujemy, i¿ skontaktujemy siê tylko z wybranymi kandydatami.

Og³oszenie dodane: Poniedzialek, 18 Listopad, 2013  11:58

Identyfikator: 486854

Wy¶wietleñ: 3020

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Specjalista ds. kontaktów z Klientem
  2. Specjalista ds. Dokumentacji Technicznej / Technical Writer
  3. Dostawca Delikatesów Internetowych Alma24.pl
  4. Specjalista ds. sprzeda¿y reklamy
  5. Specjalista ds.Finansów osobistych