Kraków, Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Spedytor/Planista transportu

Kraków

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Opis stanowiska:

Kompleksowy nadzór nad transportem krajowym i międzynarodowym (branża papiernicza).
Zarządzanie procedurami transportowymi.
Zarządzanie współpracą z dostawcami usług transportowych.
Wprowadzanie optymalizacji kosztów transportu.
Odpowiedzialność za organizację i terminowość dostaw.
Obsługa dokumentacji związanej z transportem.

Wymagania:

Doświadczenie: minimum 2 lata w pracy na podobnym stanowisku (spedytor, specjalista ds. logistyki).
Znajomość języka angielskiego i niemieckiego w stopniu komunikatywnym.
Znajomość pakietu MS Office.
Znajomość prawa transportowego.
Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji.
Umiejętność pracy pod presją czasu.
Samodzielność i podzielność uwagi.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie.
Pracę pełną wyzwań w międzynarodowej firmie na długi okres czasu.
Pakiet dodatkowych benefitów (karta MultiSport, karta zdrowotna Medicover, karta podarunkowa Sodexo)
Możliwość rozwoju zawodowego.

Informacje dodatkowe:

PRACA OD ZARAZ!

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 05 Listopad, 2013  10:26

Identyfikator: 485233

Wyświetleń: 3793