Kraków, Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Lektor języka angielskiego Kraków

Kraków

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

- praca w okolicy miejsca zamieszkania ( w placówkach oświatowych )

Opis stanowiska: prowadzenie zajęć językowych z dziećmi w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym z wykorzystaniem dostępnych materiałów dydaktycznych.
Wymagania:
&#8226; minimum licencjat
&#8226; preferowane osoby z doświadczeniem w nauczaniu dzieci
&#8226; zaangażowanie, odpowiedzialność i kreatywność
&#8226; dynamizm i zapał do pracy
&#8226; mile widziane osoby z prawem jazdy kat. B
Oferujemy:
&#8226; pracę w dużej i stabilnej szkole językowej
&#8226; pakiet szkoleń przygotowujących do nauczania
&#8226; możliwość dopasowania godzin do dyspozycyjności
&#8226; bogate zaplecze materiałowe wspomagające działalność dydaktyczną lektora
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie + dodatek motywacyjny

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV na adres krakow@cel.com.pl/ z dopiskiem &#8222;Lektor angielskiego-Kraków.&#8220;

Więcej informacji pod numerem telefonu 530690666

Ogłoszenie dodane: Sroda, 23 Kwiecien, 2014  10:45

Identyfikator: 504209

Wyświetleń: 9525