Kraków, Ma³opolskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Logopeda

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Centrum Edukacji poszukuje nauczyciela do prowadzenia zajêæ z dzieæmi i m³odzie¿±.
Zajêcia grupowe oraz indywidualne.

Opis stanowiska:
&#8226; Prowadzenie zajêæ w placówkach przedszkolnych, szko³ach, w naszej placówce

Oferujemy:
&#8226; Sta³± pracê
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie, premie, pakiet ubezpieczeñ, zwrot kosztów dojazdu
&#8226; Elastyczny grafik &#8211; nauczyciele sami ustalaj± godziny pracy
&#8226; Mo¿liwo¶æ prowadzenia zajêæ w wybranej czê¶ci miasta
&#8226; Szkolenia
&#8226; Materia³y dydaktyczne

Wymagania:
&#8226; Umiejêtno¶æ pracy z dzieæmi i m³odzie¿±
&#8226; Komunikatywno¶æ
&#8226; Zaanga¿owanie

Osoby zainteresowane wspó³prac± zapraszamy do kontaktu przez formularz lub na adres mailowy: bok@firststeps.com.pl w tytule prosimy wpisaæ: Logopeda

Og³oszenie dodane: Czwartek, 20 Wrzesien, 2018  14:54

Identyfikator: 641800

Wy¶wietleñ: 1896

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Logopeda.Rehabilitacja wad wymowy.
  2. logopeda szuka pracy w Krosnie i okolicach
  3. Logopeda
  4. Logopeda CiechanÓw
  5. Logopeda nawi±ze wspólprace