Kraków, Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Nauczyciel tańca dla dzieci

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Zajęcia taneczne dla dzieci
Nauczyciel zajęć ruchowych
Centrum Edukacji poszukuje nauczyciela do prowadzenia zajęć tanecznych z dziećmi i młodzieżą.

Opis stanowiska:
&#8226; Prowadzenie zajęć w placówkach przedszkolnych, szkołach, w naszej placówce

Oferujemy:
&#8226; Stałą pracę
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie, premie, pakiet ubezpieczeń, zwrot kosztów dojazdu
&#8226; Elastyczny grafik &#8211; nauczyciele sami ustalają godziny pracy
&#8226; Możliwość prowadzenia zajęć w wybranej części miasta
&#8226; Szkolenia
&#8226; Materiały dydaktyczny: płyty z piosenkami dla dzieci, chusty i wiele innych

Wymagania:
&#8226; Umiejętność pracy z dziećmi i młodzieżą
&#8226; Komunikatywność
&#8226; Zaangażowanie

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu przez formularz lub na adres mailowy: bok@firststeps.com.pl w tytule prosimy wpisać: Instruktor tańca

Ogłoszenie dodane: Sroda, 19 Wrzesien, 2018  10:19

Identyfikator: 641699

Wyświetleń: 1666