Kraków, Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Zajęcia dla dzieci: taniec

Centrum Edukacji poszukuje nauczyciela do prowadzenia zajęć tanecznych z dziećmi i młodzieżą.
Opis stanowiska:
&#8226; Prowadzenie zajęć w placówkach przedszkolnych, szkołach

Oferujemy:
&#8226; Stałą pracę
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie
&#8226; Elastyczny grafik
&#8226; Możliwość dodatkowych zarobków i rozwoju zawodowego

Wymagania:
&#8226; Umiejętność pracy z dziećmi i młodzieżą
&#8226; Komunikatywność
&#8226; Zaangażowanie
&#8226; Kreatywność
&#8226; Mile widziane doświadczenie

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu przez formularz lub adres email z dopiskiem w tytule: Taniec

Ogłoszenie dodane: Sroda, 12 Czerwiec, 2019  13:05

Identyfikator: 659597

Wyświetleń: 2126