Kraków, Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Klienta - Przedstawiciel Handlowy

Kraków

Jesteśmy ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 2894) mającą swoje oddziały w Poznaniu, Gorzowie, Łodzi, Wrocławiu oraz Szczecinie. Dla jednego z naszych Klientów - firmy z branży wydawniczej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: DK/K/2014

Zadania:
&#8226; realizacja wyznaczonych planów sprzedaży produktów elektronicznych,
&#8226; analiza rynku skierowana na poszukiwanie nowych Klientów na terenie województwa,
&#8226; pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie relacji biznesowych,
&#8226; opieka nad dotychczasowymi Klientami,
&#8226; współpraca ze średnimi i dużymi przedsiębiorstwami oraz kancelariami prawniczymi,
&#8226; zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klienta,
&#8226; dbanie o pozytywny, prestiżowy wizerunek firmy (wyjazdy do Klientów oraz reprezentowanie firmy podczas spotkań biznesowych),
&#8226; raportowanie w systemie CRM.
Wymagania:
&#8226; minimum rok doświadczenia w sprzedaży B2B,
&#8226; czynne prawo jazdy kat. B,
&#8226; minimum średnie wykształcenie,
&#8226; umiejętność obsługi pakietu Office oraz systemu CRM,
&#8226; nastawienie na osiągnięcie celów sprzedażowych,
&#8226; dyspozycyjność,
&#8226; wysoka kultura osobista,
&#8226; komunikatywność, dynamizm, otwartość.
Oferujemy:
&#8226; szkolenie produktowe,
&#8226; motywacyjne wynagrodzenie (podstawowe oraz premia),
&#8226; umowa o współpracy (własna działalność gospodarcza),
&#8226; niezbędne narzędzia pracy (biuro, samochód, telefon, laptop z mobilnym Internetem),
&#8226; pracę w prestiżowym wydawnictwie.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja.wyd@ksservice.pl/

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 07 Sierpien, 2014  11:47

Identyfikator: 516726

Wyświetleń: 2163