Kraków, Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Handlowiec - branża spożywcza

Kraków

Wraz z dynamicznym rozwojem spółka INWENT GROUP poszukuje Kandydatów zainteresowanych pracą w charakterze Handlowca (praca w biurze) w oddziale firmy w Krakowie

Zakres obowiązków:

* Monitorowanie lokalnych rynków z branży spożywczej (ze szczególnym uwzględnieniem branży owocowo-warzywnej)
* Negocjacje telefoniczne
* Tworzenie profesjonalnych ofert i zapytań ofertowych
* Pozyskiwanie nowych kontaktów
* Utrzymywanie współpracy z dotychczasowymi Kontrahentami
* Raportowanie z bieżących działań do Kierownika Zespołu Sprzedażowego.

Wymagania:

* Wykształcenie minimum średnie (mile widziani studenci)
* Doświadczenie w zakresie prowadzenia procesu sprzedaży, negocjacji oraz telemarketingu będzie dodatkowym atutem
* Doświadczenie w handlu w branży spożywczej mile widziane
* Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne ,
* Doskonała organizacja własnej pracy
* Łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność utrzymania długotrwałych relacji z Klientami,
* Samodyscyplina, systematyczność oraz rzetelność,
* Wysoka kultura osobista,
* znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

* Stałe wynagrodzenie + prowizja

* Pakiet szkoleń pozwalający zdobyć niezbędną wiedzę i doświadczenie

* Niezbędne narzędzia pracy,

Aplikacje prosimy kierować na adres mailowy

Informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 17 Lipiec, 2013  16:02

Identyfikator: 469211

Wyświetleń: 2243