Kraków, Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik działu wędliny-Kraków-Praca Tymczasowa

Kraków

Biuro Promo Sp. z o.o. - właściciel marki Jobman.pl/ - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy czasowej na stanowisku:
Pracownik działu wędlin - Kraków

Lokalizacja: KRAKÓW ul. Jasnogórska

OBOWIĄZKI:
&#8226; osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za profesjonalną obsługę Klienta na stoisku wędliniarskim zgodnie ze standardami firmy.

WYMAGANIA:
&#8226; Aktualna książeczka sanepid,
&#8226; Wysoka kultura osobista,
&#8226; Dobra organizacja pracy,
&#8226; Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku albo w obsłudze klienta.
&#8226; Dyspozycyjność

OFERUJEMY:
&#8226; Umowę zlecenie,
&#8226; Możliwość szkolenia i przygotowania do pracy,
&#8226; Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy,
&#8226; Możliwość podjęcia pracy na innych projektach.

CV prosimy przesyłać na adres: krakow@jobman.pl/ - z dopiskiem w tytule: Pracownik działu wędliny-Kraków

Prosimy o umieszczenie klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.)

Jobman.pl/
Kraków ul. Wileńska 4/1u

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 04 Luty, 2014  12:26

Identyfikator: 495634

Wyświetleń: 3171