Kraków, Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel Handlowy Katowice i okolice

Katowice

Nasza oferta skierowana jest do osób, które posiadają doświadczenie w sprzedaży, jak również osób, otwartych na naukę i zmiany. Czekamy Właśnie Na Ciebie.

Zakres obowiązków:

Aktywne pozyskiwanie Klientów
Kontakt z Klientem oraz identyfikacja jego potrzeb
Prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych
Raportowanie wyników sprzedaży

Oczekiwania:

Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
Zaangażowanie i motywacja do pracy
Umiejętność wyznaczania i osiągania celów
Odpowiedzialność i sumienność

Oferujemy:

Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Rozwój zawodowy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim
Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

Ogłoszenie dodane: Piatek, 10 Maj, 2013  10:27

Identyfikator: 457531

Wyświetleń: 1847