Kraków, Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kelner / Kelnerka - Niemcy, okolice miasta Kassel

Niemcy - Kassel

Perfect Job jest licencjonowaną agencją pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13401. Poszukujemy pracowników z różnych branż, proponując pracę w Niemczech, Szwecji i Polsce. W chwili obecnej, dla jednego ze swoich klientów z Niemiec, właściciela dużego 4-gwiazdkowego hotelu położonego w okolicy miasta Kassel, poszukujemy 4 osób do pracy na stanowisku:

KELNER/KELNERKA

Miejsce pracy: Niemcy, okolice miasta Kassel

Obowiązki:

Do podstawowych obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie obsługa gości zgodnie z obowiązującymi standardami.

Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego

- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

- wysoka kultura osobista

- mile widziane doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku

Oferujemy:

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat

- wynagrodzenie: 7 Euro/godz. netto + napiwki

- praca &#8222;od zaraz&#8221; do końca marca 2018r. z możliwością przedłużenia współpracy

- czas pracy: około 180 godzin miesięcznie

- bezpłatne zakwaterowanie wraz z wyżywieniem

- stały zdalny kontakt z polskim koordynatorem

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV (mile widziane w języku niemieckim) na adres :

rekrutacja@perfectjob.com.pl/

w tytule wpisując: Kelner/Kelnerka &#8211; Niemcy, Kassel

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)&#8221;.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 03 Styczen, 2018  11:06

Identyfikator: 626932

Wyświetleń: 1019