Kraków, Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Opieka i pomoc domowa dla Seniora

Niemcy

opiekunka.gowork.pl/Podopieczna choruje na demencję, jest bardzo rozkojarzona, często czuje się zagubiona, ma problemy z pamięcią. Seniorka choruje również na osteoporozę. Zarówno w domu jak i na zewnątrz korzysta z wózka inwalidzkiego.
Obowiązki:
Do obowiązków opiekunki należeć będzie organizowanie i wspólne spędzanie wolnego czasu z podopieczną, pomoc seniorce w ubieraniu się oraz w przejściu z łóżka na wózek i z powrotem. Opiekunka również będzie towarzyszyła podopiecznej w wizytach lekarskich.
Dodatkowe obowiązki to prowadzenie domu: gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów oraz pranie.
Wymagania:
- podstawowa znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi
- dobry stan zdrowia
- dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B
Zapewniamy:
- legalne zatrudnienie, ubezpieczenie oraz składki ZUS
- kursy doszkalające z języka niemieckiego
- zakwaterowanie w pokoju z dostępem do Internetu i TV
- wyżywienie
gowork.pl/niemcy_aplikuj,1

praca Niemcy, opiekunka dla starszej osoby, opieka osób starszych, opiekunka starszych, opiekunki osób starszych, osoby starsze, ludzie starsi, opieka, opiekun osób starszych, opieka nad osobami starszymi

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na magdalena.golec@gowork.pl/ albo wysłanie SMS na numer: 664 759 494 o treści: 7250 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Krakowie:
ul. Wielopole 18B, piętro II
Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 29 Pazdziernik, 2015  14:24

Identyfikator: 566082

Wyświetleń: 1854