Kraków, Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Opieka nad panią Susanne z Aumuehle

Aumuehle, Niemcy

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

OFERTA Z BONUSEM ŚWIĄTECZNYM- NAWET DO 500 &#8364; !

Nasz podopieczny:
Pani Susanne choruje na Alzheimera oraz demencję, więc ma problemy z pamięcią i podstawowymi obowiązkami domowymi dlatego potrzebuje pomocy. Cierpi również na depresję, inkontynencję oraz nadciśnienie.

Obowiązki:
Pani Susanne w jesieni swojego życia potrzebuje zrozumienia i cierpliwości. Niezbędna jest również pomoc w obowiązkach pielęgnacyjnych oraz w prowadzeniu domu i przygotowywaniu posiłków.

Wymagania:
Poszukujemy osób, których znajomość języka jest na poziomie dostatecznym - dobrym  oraz, które mają doświadczenie w opiece.

Oferujemy:
Pracę w firmie, która działa z powodzenie od wielu lat na polskim rynku.
Gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie oraz opłacony i zorganizowany przejazd w obie strony.
Stawka: 1200 euro netto/miesięcznie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na rekrutacja.krakow@gowork.pl/ albo wysłanie SMS na numer: 664759494, podając swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Krakowie:
ul. Wielopole 18B, piętro II
opiekunka.gowork.pl/

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 19 Grudzien, 2017  11:28

Identyfikator: 626297

Wyświetleń: 895