Kraków, Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik magazynowy z obsługą wózka widłowego EPT

Holandia

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje prace w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych zagranicznych klientów poszukujemy osób do pracy w Niemczech na stanowisko:

Pracownik magazynowy
Nr Ref.: MC/FET/03/15/NL
Kraj: Holandia

Opis stanowiska pracy:
- obsługa wózka widłowego typu EPT,
- prace magazynowe w centrum logistycznym,
- praca w systemie zmianowym.

Oferujemy:
- umowa o pracę tymczasową,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- opiekę polskiego personelu,
- zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zdrowotne.

Wymagania:
- dobra znajomość języka anielskiego bądź niemieckiego (warunek konieczny),
- doświadczenie w obsłudze wózka widłowego typu EPT,
- mile widziane prawo jazdy i własny samochód,
- dokładność i zaangażowanie.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt z biurem pod adresem:
Oddział Kraków
ul.Szlak 77
31-153 Kraków
tel: 12 430 12 73 lub przesłanie CV na adres mailowy: krakow@ottopraca.eu

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę OTTO Polska Sp. z o.o. na:

- Przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV i innych przesłanych przeze mnie dokumentach w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy z moim udziałem; oraz
- Udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych na potrzeby rekrutacji; oraz
- Ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.

Administratorem danych osobowych jest OTTO Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2590. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania oraz kontrolowania ich przetwarzania zgodnie z art. 32 ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (ze zm.).

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 30 Marzec, 2015  12:25

Identyfikator: 543781

Wyświetleń: 1475