Kraków, Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Informatyk - Kraków

Firma z branży edukacyjnej poszukuje kandydata na stanowisko Informatyka do pracy w Krakowie

Zakres obowiązków:
 Opieka nad sprzętem, systemem i siecią komputerową
 instalacja, konfiguracja i aktualizacja oprogramowania
 serwis i konserwacja sprzętu komputerowego
 rozwiązywanie problemów technicznych zgłaszanych przez użytkowników
 Administracja serwerami, aplikacjami windowsowymi, serwerami WWW (instalacja, konfiguracja, utrzymanie- Windows serwer 2008)

Wymagania:
 wykształcenie kierunkowe
 doświadczenie w pracy na stanowisku Informatyka
 kreatywność, samodzielność w rozwiązywaniu problemów, otwartość, terminowość

Oferujemy:
 udział w rozwoju firmy
 atrakcyjne wynagrodzenie
 zdobywanie nowych doświadczeń

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV na adres informatyk.krk@biurokarier.net

Ogłoszenie dodane: Piatek, 30 Sierpien, 2013  17:42

Identyfikator: 476332

Wyświetleń: 3424