Kraków, Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Programista PHP lub JavaScript

Kraków

NBC to dynamicznie rozwijająca się firma z branży nowoczesnych technologii, specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Aktualnie w ramach realizowanych projektów informatycznych zatrudniamy ponad 100 specjalistów na terenie całej Polski. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w przygotowaniu i prowadzeniu projektów informatycznych oraz wiedzy dotyczącej poszukiwania, selekcji i dostarczania pracowników IT, NBC umożliwia swoim partnerom skupienie się wyłącznie na procesach biznesowych. Naszymi Klientami są organizacje międzynarodowe, w szczególności działające w branży finansowej, integratorskiej, konsultingowej, telekomunikacyjnej oraz IT. Do realizacji projektu w Krakowie poszukujemy osób na stanowisko:

Programista PHP

Opis projektu:

Nasz klient rusza z produkcją dwóch dużych platform VOD i są na etapie kompletowania osób do zespołów programistycznych. Projekt nastawiony na tworzenie nowych funkcjonalności. W tym momencie tworzona jest architektura do projektu. Projekt będzie związany z dużą skalowością. Harmonogram prac przewidziany na 8 miesięcy, natomiast ze względu iż klient ma tym momencie w planach otwarcie kolejnych projektów, osoby, które sprawdzą się w pierwszym okresie zostaną płynnie przydzielone do kolejnych projektów. Również może okazać się, że podczas rozmowy, ze względu na posiadane doświadczenie kandydatów zostanie zaproponowana praca przy innym projekcie, w którym kandydat będzie mógł lepiej wykorzystać posiadane kompetencje.
Dostępność jak najlepiej ASAP, natomiast klient może poczekać ok. 2 miesięcy na specjalistów.

Obowiązki:

- Tworzenie nowych aplikacji w oparciu o najnowsze technologie
- Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności
- Przygotowywanie dokumentacji projektowej i powykonawczej

Wymagania dla profilu PHP:
- Min. rok doświadczenia w programowaniu PHP
- Znajomość programowania PHP obiektowego
- Znajomość podstaw inżynierii oprogramowania w zakresie obowiązujących wzorców projektowych
- Znajomość SVN
- Znajomość jQuery
- Umiejętność wykorzystania narzędzi informatycznych wspomagających proces pisania (IDE w szczególności NetBeans, Eclipse)
- Znajomość CSS i HTML 5

Wymagania dla profilu JavaScript:
- Doświadczenie na stanowisku Front-End Developer
- Znajomość JavaScript
- Znajomość technologii webowych: HTML, CSS,
- Znajomość systemu szablonów Twig

Mile widziane:
- Kandydaci powinni pracować na systemach o dużej skalowalności (przepustowość systemów, ogromna liczba użytkowników).
- Kandydaci powinni mieć doświadczenie z dużymi bazami danych.

Oferujemy:

- Elastyczne formy zatrudnienia (możliwość pracy na zasadach umowy B2B, umowy o pracę, umowy o dzieło)
- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w ramach interesującego rozwojowego projektu
- Pracę z najnowszymi technologiami

Zainteresowane osoby, proszę o kontakt oraz przesłanie CV na adres kc@nbc.com.pl/ z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)".

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 10 Grudzien, 2013  15:24

Identyfikator: 489710

Wyświetleń: 4617