Kraków, Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Senior Java Developer

Kraków

VoicePIN.com Sp. z o.o. to krakowska spółka technologiczna, którą tworzą inżynierowie i pasjonaci nowych technologii. Nasze produkty wspierają bezpieczne uwierzytelnianie użytkownika na podstawie analizy jego głosu, bez konieczności zapamiętywania trudnych haseł, numerów pin czy odpowiadania na pytania zabezpieczające. Dzięki szerokiej funkcjonalności i skalowalności VoicePIN znajduje zastosowanie w wielu kanałach komunikacyjnych, m.in.: telefonicznym (call center, IVR), www (serwisy e-commerce, portale internetowe, intranet), w aplikacjach mobilnych oraz w obszarze Internet of Things. Pracujemy dla dużych, polskich i zagranicznych klientów. Dołącz do nas!

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Oferujemy:
- pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie tworzącej innowacyjne produkty i technologie (biometria głosowa, automatyczne rozpoznawanie mowy, przetwarzanie języka naturalnego),
- możliwości rozwój w dziedzinie nowych technologii biometrycznych,
- pracę w dużych projektach badawczo-rozwojowych,
- możliwość zdobycia doświadczenia przy projektach komercyjnych realizowanych dla prestiżowych klientów,
- atrakcyjne wynagrodzenie i premie.

Zakres obowiązków:
- rozwój produktów związanych z biometrią głosową, przetwarzaniem języka naturalnego, automatycznym rozpoznawaniem mowy i sztuczną inteligencją,
- realizacja projektów komercyjnych opartych o produkty biometrii głosowej i wirtualnego agenta głosowego,
- aktywny udział w pracach badawczo-rozwojowych.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka Java z co najmniej 3 letnim doświadczeniem,
- znajomość kontenera aplikacji Apache Tomcat,
- znajomość relacyjnych baz danych i frameworka Hibernate,
- znajomość frameworka Spring,
- dobra znajomość sieci komputerowych (TCP/IP),
- dobra znajomość zagadnień z zakresu automatyzacji testów,
- znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa aplikacji webowych,
- bardzo dobra znajomość zagadnień z dziedziny algorytmiki,
- umiejętność pracy w zespole,
- zaangażowanie, kreatywność, odpowiedzialność, uczciwość,
- umiejętność szybkiego prototypowania i testowania algorytmów w oparciu o dostępne dane,
- znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na zrozumienie dokumentacji technicznej i publikacji naukowych.

Mile widziane:
- znajomość zagadnień związanych z przetwarzaniem języka naturalnego, biometrią głosową, rozpoznawaniem mowy, sztuczną inteligencją,
- znajomość środowiska Matlab,
- wiedza i doświadczenie z metodyką SCRUM,
- znajomość Maven, Gradle, Git, Spock Framework, CouchDB,
- znajomość języka JavaScript.

Prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez VoicePIN.com Sp. z o.o. na adres praca@voicepin.com

Ogłoszenie dodane: Piatek, 28 Sierpien, 2015  13:26

Identyfikator: 559936

Wyświetleń: 2956