Kraków, Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Hydraulik praca do emerytury w Niemczech

Niemcy

Stanowisko: Hydraulik - Serwisant - Monter Inżynier Instalacji Sanitarnych - Wentylacyjnych i Grzewczych Niemiecka umowa o pracę
Miejsce pracy: całe Niemcy
Numer ref. 01/32/TH/2017

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: Hydraulik, serwisant, monter instalacji sanitarnych, wentylacyjnych i grzewczych

Opis stanowiska:
montaż instalacji sanitarnych, grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych - obiekty przemysłowe, budownictwo mieszkaniowe, bloki mieszkalne

Wymagania:
-mile widziane EKIPY min. 3-4 pracowników, w idealnym przypadku - jeden ze znajomością j. Niemieckiego w stopniu komunikatywnym
-wykształcenie kierunkowe - mile widziane
-min. roczne doświadczenie jako monter instalacji sanitarnych i grzewczych lub wentylacji i klimatyzacji
-organizujemy również bezpłatne, branżowe KURSY j. niemieckiego w każdym większym mieście w Polsce np.Wrocław
-prawo jazdy kat. B -WARUNEK NIEZBĘDNY każda osoba z ekipy
-gotowość do stałej pracy na terenie Niemiec - różne lokalizacje w zależności od danego kontraktu

Oferta:
-niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony - wynagrodzenie brutto od 11, 23 euro/ h (zależne od kwalifikacji) + DIETY do 4, 70 euro netto/h
-dodatek bożonarodzeniowy i urlopowy oraz firmową emeryturę
-kartę ubezpieczenia zdrowotnego PLUS -status prywatnego pacjenta w niemieckich placówkach medycznych
-samochód służbowy wraz z kartą paliwową
-odzież roboczą firmy Engelbert Strauss, profesjonalny sprzęt do pracy,
-organizację zakwaterowania, koszt ok. 10-25 euro na dzień
-BEZPŁATNY kurs j. niemieckiego na terenie całej Polski

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 519685033 / 519685142 lub przesłanie CV w języku polskim i niemieckim wraz ze skanami certyfikatów/świadectw czeladniczych na adres e-mail rekrutacja@corona-silesia.pl/

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).&#8221;
Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań to zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego już dziś. Nasi rekruterzy pomogą Ci w w znalezieniu odpowiedniej pracy zagranicą.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 10 Sierpien, 2017  09:37

Identyfikator: 618093

Wyświetleń: 1100