Kraków, Ma³opolskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Ekspert klienta poszukiwany!

Zdalnie

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Opis stanowiska:
- Kontakt z klientem, który jest zainteresowany produktem .
- Doradzanie w zakupie.
- Prowadzenie rozmowy sprzeda¿owej w celu zwiêkszenia warto¶ci zamówienia, sprzeda¿y dodatkowych produktów.

Wymagania:
Poszukiwana osoba do naszej ekipy, która:
- jest otwarta, nie boi siê kontaktu z klientem
- potrafi wys³uchaæ, doradziæ
- umie podtrzymaæ rozmowê w mi³ej atmosferze
- jest kreatywna i nie potrzebuje du¿o czasu na zastanowienie siê
- posiada do¶wiadczenie w sprzeda¿

Oferujemy:
- Udzia³ w ekskluzywnym projekcie premium na wy³±czno¶æ GCH.
- Profesjonalne szkolenie online sprzeda¿owo-produktowe z testem online i certyfikatem, który otrzymasz od nas ZA DARMO!!!
- W 100% praca zdalna - mo¿esz pracowaæ z ka¿dego miejsca na ziemi i przy tym dobrze zarobiæ oraz zdobyæ ciekawe do¶wiadczenie.
- Szybkie wdro¿enie do projektu i wsparcie Lidera na ka¿dym etapie pracy.
- Mo¿liwo¶æ awansu na stanowisko Lidera i prowadzenie w³asnego zespo³u.
- WYSOKIE ZAROBKI!

Zg³oszenia proszê wysy³aæ przez formularz: https://forms.gle/C6eXEezHQXKe9BsM6

Og³oszenie dodane: Wtorek, 14 Wrzesien, 2021  10:49

Identyfikator: 706865

Wy¶wietleñ: 3846

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Poszukiwany lektor angielskiego
  2. Poszukiwany sponsor
  3. poszukiwany
  4. Poszukiwany:-)
  5. Poszukiwany Doradca Leasingowy